Nasıl Çalışır

Nasıl İlan Verebilirim?

Değerli kullnıcımız, sitemize ilan verebilmeniz için bireysel veya kurumsal olarak üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ilan menüsünden ilanver linkine tıklayarak ilan verbilirsiniz.

İlanlar ücretli mi?

Bireysel üyelerimizin iş aramak için 5 ilan hakkı bulunmaktadır. Kurumsal üyelerimizin ise senelik paketleri onaylandıktan itibaren, 365 gün ücretsiz ilan verebilirler. Kurumsal üyelerimizin yayında veya beklemede toplam 100 ilanı bulunabilir.

Üyeliğimi Nasıl Sonlandırabilirim?

Üyeliğinizi sonlandırmak için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra "Kişisel" Menüsünün altından "Üyelik Ayarları" sayasına gidip, üyeliği sonlandır butonuna tıklamanız gerekmektedir. Butona tıkladığınızda güvenlik amacıyla mail adresinize üyeliğinizi sonlandırmak amacıyla bir sonlandırma linki gönderilecektir. Mail adresinize gönderilen bu linke tıkladığınız takdirde üyeliğiniz sonlandırılacaktır ve bilgileriniz bir süre sonra veritabanımızdan kaldırlacaktır.

İlan sahipleri ile nasıl iletişime geçebilirim?

İlan sahipleri ile iletişime geçmenin iki yolu vardır. Birincisi ilan sahiplernin verdikleri iletişim bilgileri ile kendileriyle iletişim kurabilirsiniz. İkincisi sisteme üye olarak ilan sahibine sitemiz üzerinden mesaj atabilirsiniz.

Nasıl Flaş İlan Verilir?

Flaş ilan vermek için öncelikle sitemize Kurumsal üye olmak gerekiyor. Kurumsal üyeliğiniz tamamlanıp aktif hale geldiğinde sitemize üye girişi yapınız. Daha sonra "İlan" menüsünden "Flaş İlan Ver" altmenüsüne tıklayarak flaş ilan verebilirsiniz. Flaş ilan ücretlendirilmesi ilan verme sayfasında belirlenecektir, vereceğiniz ilanın gününe göre hesaplanacaktır.

 
YENİ TUR TURİZM
ÖZDEMİR TUR
REAL TURİZM
PLATFORM TURİZM
FURKAN TURİZM
KAZAK TUR
EMRE TUR
KÖKER TURİZM
AYGÜNLER TURİZM
SARAYLI SEYAHAT